Про компанію

«Міжнародна Громадська Організація «Клубна Система «Нове Життя» була заснована трьома сімейними парами в 2005 році. Незабаром після цього дві сім’ї вийшло зі складу засновників – перші вирішили зосередитися на мережевій діяльності, а другі – заснували власну компанію.

«Апіфлор» був першим та єдиним продуктом з якого компанія починала свою діяльність. Сьогодні асортимент компанії “Нове Життя” включає більше 250 найменувань якісної продукції, серед якої – декоративна косметика, засоби для догляду за обличчям, універсальні креми, засоби для догляду за тілом, еліксири та рослинні екстракти і багато іншого.

У 2013 році було відкрито власне виробництво ТОВ «Лідер-Груп КС «Нове Життя», що дозволило отримати повний контроль над процесом виготовлення продукції – від початку і до кінця. У тому числі з’явилися технологічні можливості виготовляти екстракти (як для внутрішнього застосування, так і для косметичних засобів) і різні масла.

У серпні 2013 року розпочалося поступове оновлення всього асортименту пропонованої продукції.

Інформаційні центри компанії “Нове Життя” можна знайти у всіх областях України. З кожним роком їх число невпинно зростає.