Діагностика

Компанія “Нове Життя” пропонує послугу комп’ютерного тестування організму за допомогою діагностичного комплексу “Медбіотех”.

Збір інформації про роботу (функції) кожного органу проводиться за методом Фолля – метод електроакупунктури, коли по біоактивних точках, що знаходяться на руках і ногах пацієнта, йде збір інформації. За відхиленнями від норми можна визначити, який орган працює найгірше, які процеси порушені в ньому: кровообіг, або нервова регуляція, або очищення органу, тобто здатність до самовідновлення. Переважають в органі процеси запалення або руйнування, давній – хронічний це процес або недавній – гострий. Ось на ці питання може відповісти комп’ютерне тестування. Для складання оздоровчої програми цієї інформації достатньо.

Апарат «Медбіотех» дозволений для проведення комп’ютерного тестування організму людини на території України, що підтверджує свідоцтво про державну реєстрацію. Обстеження на апараті «Медбіотех» нешкідливо для людини – це підтверджує висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи.

Комп’ютерне тестування проводять спеціально навчені методисти-валеологи, які мають вищу медичну освіту. Комп’ютерне тестування можна пройти в Інформаційних центрах, які на сьогоднішній день представлені в усіх областях України.

За результатами комп’ютерного тестування, методистами-валеологами складається індивідуальна програма для оздоровлення організму.

Для запису на діагностику, заповніть контактну форму нижче і ми з Вами зв’яжемося.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.